piątek, 18 styczeń 2019

Wsparcie dla bloga:

Oferty wycieczek

W tym miejscu będziemy prezentować ciekawe destynacje podróży, które aktualnie oferują biura podróży. Podpowiemy Wam też dlaczego warto tam jechać w tym a nie innymi okresie roku. Zapraszamy!

 

 

Sycylijski urlop

Dla wszystkich, którzy planują urlop w okresie od czerwca do września, biuro podróży Itali Tour ma ofertę dwutygodniowego wypoczynku na Sycylii. W ramach planu zwiedzania turyści zobaczą Palermo, Syrakuzy i Etnę, będą też mogli rozkoszować się ciepłem wód Morza Tyrreńskiego.

 

Szczegóły oferty: www.italitour.pl

 

Aktualna temperatura: 16º C

Temperatura w miesiącach wakacyjnych: 29º C

 


Holandia na wakacje?

Biuro EuropTravel proponuje swoim klientom urzekający pobyt w Holandii. W programie wycieczki znajduje się zwiedzanie Wenecji Północy – Amsterdamu, Rotterdamu, zostaniemy też zabrani na najwyższą widokową wieżę Holandii – Euromast. EuropTravel proponuje nam wypad do Holandii w lipcu i sierpniu.

 

Szczegółowy plan zwiedzania dostępny na stornie biura: www.europtravel.pl

 

Aktualna temperatura: 6ºC

Temperatura w miesiącach wakacyjnych: 24ºC

 


Wakacje na Sardynii

Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście się gdzie w tym roku odbędziecie swój urlop, może warto zastanowić się nad ofertą SpaTour, który oferuje w lipcu i sierpniu pobyt na Sardynii. W programie znajdziemy między innymi zwiedzanie Parku Narodowego Maddalena oraz Arbatax (znajdują się tam charakterystyczne czerwone skały). Podróży pomyślana zdecydowanie dla osób lubujących się w zachwycających widokach, których dostarcza matka natura.

 

Szczegóły oferty: www.spatour.pl

 

Aktualna temperatura: 14º C

Temperatura w miesiącach wakacyjnych: 28º C


Aktywny wypoczynek w Tajlandii

Zainteresowanym bardziej egzotycznymi wakacjami do gustu może przypaść propozycja od AsiaTrav, to biuro chce zabrać swoich klientów na wypoczynek do Tajlandii. Obok zwiedzania monumentalnych i obowiązkowych punktów turystycznych Tajlandii w programie przewidziano również kurs nurkowania oraz nurkowanie w batyskafie.

 

Szczegóły: www.asiatrav.pl

 

Aktualna temperatura: 37º C

Temperatura w miesiącach wakacyjnych: 30º C

 


Wakacyjny Wietnam

Kolejna ciekawa wakacyjna propozycja od AsiaTrav, tym razem azjatycki operator chce nas zabrać do Wietnamu. W programie zaplanowano kilkudniowy pobyt w Hanoi i Sajgonie a także zwiedzanie delty Mekongu.

 

Szczegóły: www.asiatrav.pl

 

Aktualna temperatura: 19º C

 

Temperatura w miesiącach wakacyjnych: 29º C