niedziela, 24 luty 2019

Wsparcie dla bloga:

Czy masz chęć na rejs? Morze śródziemne dostępne dla każdego

 

Kiedyś podróż morska była środkiem transportu lub rozrywką dostępną dla najbogatszych. Dziś pływać może każdy, nie tylko elita. Wiadomo, że są oczywiście luksusowe statki i bardzo drogie trasy, jeśli jednak masz ochotę na rejs, morze śródziemne pozwoli ci tanio zrealizować to marzenie. Od czego zacząć? Nie musisz być wilkiem morskim – biura podróży organizujące rejsy, takie jak www.podrozeirejsy.pl gwarantują, że dostaniesz kompletną ofertę i pozostanie ci tylko cieszyć się wakacjami.

 

Piękny widok podczas wycieczki rejsu po Morzu Śródziemnym.

 

Na początek musisz jednak zdecydować ile czasu możesz poświęcić na pływanie po Morzu Śródziemnym. Najkrótsze rejsy trwają siedem dni, jednak warto pamiętać, ze w tym czasie zobaczysz zaledwie kilka miejsc basenu Morza Śródziemnego. Oczywiście taka wycieczka morska może być bardzo udana, często jednak zostaje uczucie niedosytu, bo chciałoby się zobaczyć w wakacje jeszcze więcej. Rzecz jasna krótki rejs po morzu śródziemnym będzie tez bardziej przystępny cenowo. To też dobra opcja dla tych, którzy jeszcze nigdy nie spędzali wakacji na statku i chcą przekonać się, czy taka forma urlopu im odpowiada.

 

 

Jeśli jednak morze śródziemne ci się spodoba, lub od razu masz chęć na większą przygodę wybierz dłuższy rejs. 14 dni w basenie morza śródziemnego pozwala naprawdę dobrze poznać wybrany fragment tego regionu. To dobra okazja, by zobaczyć Hiszpanię, zahaczyć o greckie wyspy czy zawinąć do afrykańskich portów. Wybierz rejs i spędź wakacje inaczej niż dotychczas.